Tamamlanan Projeler

ÇINAREFE APT. ÇAĞANEFE APT.GÜZELBAHÇE YELKİ ÇAĞANEFE APT.BALÇOVA BALÇOVA VİLLA

Güzelbahçe Yelki'de bulunan 9 dairelik projemizin satışları tamamlanmıştır.Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

 

Herbiri brüt 140 metrekare olan 3+1 ebeveyn banyolu 12 daire ve herbiri net 145 metrekare olan 2 adet dükkandan oluşan çağanefe apartmanı projemizin yapımı ve satışları tamamlanmıştır.Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Herbiri 120 metrekare net alana sahip 8 adet 3+1 dairelerden oluşan çağanefe apartmanı 4 katlı olup Balçova Korutürk Mahallesinde yer almaktadır.Projemizin yapımı ve satışları tamamlanmış olup göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İki villadan oluşan projede ön cephedeki villa 240 metrekare,arka cephedeki villa ise 225 metrekareden oluşmaktadır.Villaların herbiri 7 oda,1salon,3 banyo ve 1 mutfaktan oluşmaktadır.Projemizin yapımı ve satışları tamamlanmış olup göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
       
GÜZELBAHÇE YELKİ 30 DAİRE GÜZELBAHÇE 12 DAİRE İKİ VİLLA 6 DAİRE
   

Narlıderenin en nezih semtlerinden Limanreis’te merkezi konumda,2 adet müstakil, lüks villa(240 m2 kapalı alan),5+1,85 m2 taban alanı olan,ayrık nizam projemiz çok yakında başlayacak olup satışlarımız başlamıştır.Proje  ile alakalı detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. 

 

 

Güzelbahçe Yelki  devam etmekte olan projemizde son daireler.İzmirin en hızlı gelişen ve en karlı aksında ister yatırım amaçlı ister oturum amaçlı farklı özellikte son daireler.Ana caddeye ve Yelki merkeze bir sokak mesafede,Pazar yeri ve süpermarketlerin hemen yanında,ulaşıma (üçkuyular metro durağına dolmuş hattı her 5 dk)çok yakın olan projemizde toplam 6 daire bulunmakta olup Haziran ayında daire teslimleri yapılacaktır.